0% intress järelmaksul!, Mööblimarket

Mis vahe on tavapärasel järelmaksul ja ESTO 3 “maksa hiljem” maksesüsteemil?

ESTO 3 võimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike 0% intressiga. Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid.

Järelmaksul on vaja üldiselt täita 14 rida andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, jne) ning loomulikult lisandub ka intress.

Kasuta toodete eest tasumisel ESTO 3 makseviisi – hajuta oma ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, 0% intress!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Intress 0%. Lisandub lepingutasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamisel on 60 EUR.
  • ESTO teenuseid saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Tingimused

Teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO graafikule, siis teie  leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

EPOOD

E-POOD